صادرات پوشاک ورزشی ایرانی

صادرات پوشاک ورزشی ایرانی تولید شده با کیفیت قابل رقابت با بهترین برندهای جهانی، همراه با روش‌های نوین سفارش و ارسال عمده به سراسر نقاط جهان، در جیمور ویر انجام میشود.

 تنوع بالای لباس ورزشی

تنوع بالای لباس ورزشی در انواع مدلهای زنانه و مردانه و بچه گانه، برای محصولات ارائه شده توسط این واحد صنعتی، وجود دارد

دراین مجموعه محصولاتی شامل لباسهای تخصصی ورزش هایی مانند:

بدنسازی، یوگا، تناسب اندام، دوچرخه سواری، کوهنوردی و فوتبال و غیره جهت صادرات لباس ورزشی ایرانی به اقصا نقاط دنیا عرضه میشود

تنوع این محصولات شامل تنوع در طرح و رنگ و مدل  میباشد

به نحوی که هر روزه شاهد افزایش سفارشات از کشورهای خارجی و بالا رفتن صادرات لباس ورزشی ایرانی توسط این مجموعه هستیم

 لباس ورزشی مرغوب

لباس ورزشی مرغوب با استفاده از بهترین مواد اولیه و با متریالی عالی توسط این مجموعه صنعتی تولید میگردد

 مواد استفاده شده در پارچه های اصلی مانند:

پلی استر، اسپندکس، میکروفایبر، پنبه و غیره

با ویژگی هایی از قبیل:

ضد باکتری، ضد تشعشع آفتاب، نفوذناپذیری هوا و باران، با جذب رطوبت بالای بدن و یا در برخی موارد همراه با الیاف الاستیک ( که راحت تر و آزادانه تر مورد موجب انجام حرکات کششی میشوند، با حالتهای کشش دوطرفه و یا چهار طرفه ) و بسیاری ویژگیهای دیگر،در تولید محصولات این شرکت مورد استفاده قرار گرفته اند.

دقت در انتخاب این پارچه‌ها و بکاربردن تکنیک‌های مدرن، نظیر دوختهای تخت و یا دو لایه و ترکیب رنگهای جذاب و زیبا و برش‌های دقیق، باعث تولید لباس ورزشی مرغوب توسط این مجموعه حرفه‌ای گردیده است که صادرات لباس ورزشی ایرانی را برای ارسال به تمامی نقاط جهان در برداشته است.

این محصدلات دارای نوآوری های فنی به منظور بهبود عملکرد فرد مصرف کننده میباشند.

برش هایی که برای این پوشاک استفاده میشود مطابق با استانداردهای جهانی میباشند و باعث شده تا سایز این پوشاک برای هر فردی ایده آل باشد.

استفاده از تکنولوژی های نوین برای دوخت این پوشاک، استحکام و مقاومت بالایی را در انجام حرکات متفاوت برای این محصولات به دنبال داشته است.

تمامی این موارد در کنار یکدیگر، موجب افزایش گرایش مصرف کنندگان برای استفاده از این پوشاک و افزایش صادرات لباس ورزشی ایرانی به کشورهای همسایه و یا دیگر ممالک و سایر نقاط جهان شده است.

لباس ورزشی ارزان

لباس ورزشی ارزان با کیفیت عالی که مناسب برای صادرات لباس ورزشی ایرانی است، توسط این مجموعه صنعتی وارد بازارهای بین المللی میگردد.

ورزش کردن یکی از فعالیت های اصلی برای اوقات فراغت توسط اکثر مردم در جوامع مختلف است .

مصرف کنندگان در سراسر جهان خرید خود را از این گونه محصولات، با در نظر گرفتن قیمت و تقاضا برای خرید محصولات اقتصادی و باکیفیت دنبال مینمایند.

تمامی افراد از زنان و مردان تا کودکان، لباس های اسپورت و ورزشی را به جز هنگام ورزش، برای دیگر اوقات روز نیز در نظر میگیرند و به همین سبب به دنبال خرید لباس ورزشی ارزان و با طول عمر بالا و زیبا میباشند .

این مجموعه صنعتی با در نظر گرفتن خواست و نیاز مشتریان در سراسر نقاط دنیا، اقدام به تولید لباس ورزشی ارزان و صادرات لباس ورزشی ایرانی با قیمت‌های منصفانه نموده است تا تمامی تقاضاهای خرید اینگونه محصولات را در تمامی دنیا تحت پوشش خود قرار دهد .

این شرکت تولیدی پتانسیل بالایی جهت تولید انبوه لباس ورزشی ارزان را نیز دارا میباشد .

به طوری که بر اساس سفارشات دریافتی میتواند در کمترین و سریعترین زمان ممکن، محصولات مورد نظر مشتریان را آماده و ارسال نماید .

این محصولات برای هرگونه قدرت خریدی مناسب هستند واین شرکت تولیدی گزینه‌های پیشنهادی بسیاری را به مشتریان خود ارائه میدهد .

قیمتهای رقابتی و تخفیفی این مجموعه با در نظر گرفتن حداقل سود دریافتی برای شرکت و مطابق با شرایط ویژه اقتصادی برای افراد با سطح درآمد پایین، تخمین زده شده اند .

 این مجموعه تولیدی لباس ورزشی، دارای این ایده است که:

کسب و کار این نیست که محصولات را به فروش رساند، بلکه باید نیازهای مشتری را درک کرد و شیوه های زندگی آنها را بهبود بخشید و رفاه بیشتری را برای آنان ایجاد نمود.

و با این ایده به روند تولیدی خود برای تولید لباس های ورزشی مرغوب و ارزان قیمت میپردازد.

صادرات لباس ورزشی ایرانی با برندهای معروف و با قیمت ارزان توسط این شرکت انجام میگردد.

صادرات پوشاک ورزشی به عراق

صادرات پوشاک ورزشی به عراق از شرایط خاصی برخوردار است که این مجموعه با در نظر گرفتن این شرایط محصولات خود را برای مشتریان ارسال مینماید.

تولیدی لباس ورزشی ارزان در اهواز بخش عمده ای از این تولید را به بازار ایران عرضه میکند.

تولید انواع پوشاک ورزشی در مدل های متنوع زنانه و مردانه و بچگانه، برای تمامی رشته‌های ورزشی با استفاده از فناوری و دانش روز و استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته جهت انجام صادرات محصولات تولید شده ایرانی با برند و نام کشورمان برای عرضه در بازارهای جهانی وجهت همکاری اقتصادی با سایر کشورهای منطقه و دیگر کشورهای جهان در این مجموعه انجام میگردد که با هدف انتقال دانش فنی و مهارتی متخصصان متبحر ایرانی در این مجموعه با داشتن مهارت هایی در زمینه های طراحی و مد برای ورود به زنجیره جهانی و پیوستن به بازارهای اقتصادی و بین المللی انجام گرفته شده است.

این مجموعه توانایی تولید در ظرفیت بالا را برای انجام صادرات دارا میباشد.

جیمور ویر آماده انعقاد قراردادهای متعدد با تمامی درخواست کنندگان در سراسر نقاط جهان میباشد.

صادرات پوشاک ورزشی ایرانی به عراق

صادرات پوشاک ورزشی با رعایت تمامی اصول فنی

این شرکت تولیدی، متعهد به انتقال دانش فنی برای تولید انبوه و افزایش بهره وری و کاهش قیمت تمام شده محصولات برای ارسال آنها به سراسر دنیا میباشد.

صادرات پوشاک ورزشی ایرانی در چند سال اخیر حدود ۵۵ درصد افزایش داشته است زیرا تولیدات ایرانی از سطح کیفیت بالایی برخوردارند.

جیمور ویر به کدام کشور ها ارسال محصول داشته است؟

تمامی اصول فنی جهت انجام تجارت های بین المللی را، در تمامی مراحل تولید و بسته بندی و ارسال مرسولات، به خوبی رعایت نموده است تا بتواند معرفی کننده اقتدار ملی و نام پرآوازه کشورمان در سطح تولید پوشاک ورزشی در جهان باشد.

این شرکت تولیدی توجه ویژه ای به تجارت خارجی جهت دستیابی به رشد اقتصادی مطلوب داشته است.

فروش عمده پوشاک ورزشی ارزان

فروش عمده پوشاک ورزشی ارزان هم در ایران انجام میگیرد و هم در خارج از این کشور امکان پذیر است.

جیمور با حضور آگاهانه در نمایشگاه‌های تجاری، توانسته است کیفیت و تنوع و زیبایی در محصولات تولید شده در ایران را به خوبی به دیگر کشورها نشان دهد تا بتواند به اندازه سهم خود تامین کننده بخشی از نیازهای ارزی کشور و اثرات مثبت آن برای دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی کشور داشته باشد.

به همین منظور انواع پوشاک ورزشی با تنوع مدل وطرح و رنگ که مطابق با هر نوع سلیقه و ذایقه ای میباشد را با شناخت نیازهای جوامع گوناگون و انجام بازاریابی در چندین کشور مختلف، به تولید رسانده است.

صادرات پوشاک ورزشی ایرانی به افغانستان

همچنین با سیاست های قیمت‌گذاری مناسب، بستر افزایش صادرات پوشاک ورزشی ایرانی را، به سایر کشورهای جهان فراهم نموده است.

این واحد صنعتی با تکیه بر ساختار هزینه ای پایین و به کارگیری نیروی کار ماهر و متخصص و استفاده از جریان تکنولوژی و مهارت‌های مدیریتی آماده ورود به تجارت بین المللی میباشد و با نگاه صنعتی به پروسه تولید پوشاک ورزشی مرغوب و مطابق با مد روز به سمت رویکردی تجارت گونه برای تولید و ارائه خدمات ورزشی به سایر متقاضیان در تمامی کشورها گام برداشته است.

بخش عمده ی صادرات پوشاک ورزشی ایرانی را عرضه عمده ست لباس ورزشی زنانه ارزان به خود اختصاص داده است.

جیمور ویر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

صادرات بهترین پوشاک ورزشی ایرانی

صادرات بهترین پوشاک ورزشی ایرانی به این شرکت باعث شده که اکثر مردم این برند را رقیبی جدی برای نایک و آدیداس بدانند.

تولید انواع پوشاک ورزشی، دارای مزیت هایی همچون رونق دادن به دیگر رشته های تولیدی مانند: نساجی، پلاستیک و چاپ و غیره میباشد که البته تحقق چنین موفقیتی، مستلزم افزایش رونق هر چه بیشتر در عرصه تولیدات لوازم و پوشاک ورزشی است.

این شرکت تلاش دارد تا با افزایش کیفیت و مرغوبیت در محصولات ورزشی خود و کاهش قیمت‌های تمام شده آنها با احتساب قیمت تولید و بسته بندی و حمل و نقل بتوانند شاهد توفیقات فزاینده‌ای در این عرصه باشد.

صادرات پوشاک ورزشی

استفاده از بهترین الیاف

صنعت نساجی و پوشاک در ایران دارای قدمت چندین هزار ساله است.

این شرکت تولیدی با توجه به شناخت نیازهای جوامع و سلیقه تمامی مشتریان به تامین عمده‌ای از نیازهای ارزی کشور از طریق صادر نمودن اجناس باکیفیت ایرانی، که با به کارگیری بهترین انواع الیاف و مواد درجه یک و پارچه های با کیفیت تولید شده اند، پرداخته است.

با استفاده از قابلیت ها و ظرفیت های این حوزه، برای فعالیت و سرمایه‌گذاری، به تولید با کیفیت این اجناس روی آورده است تا بتواند بخش قابل توجهی از تجارت بزرگ جهانی پوشاک ورزشی را، در اختیار داشته باشد.

6 thoughts on “صادرات پوشاک ورزشی ایرانی

  1. امیر says:

    سلام خیلی خوبه که ما میتونیم محصولاتی در حد بقیه برندهای معتبر ورزشی ببینیم موفق باشید.

  2. امیر says:

    سلام ممنون که با بقیه برندهای خوب ورزشی دارید رقابت میکنید
    ببینیم موفق باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *