صادرات پوشاک ورزشی به روسیه

صادرات پوشاک ورزشی به روسیه

صادرات پوشاک ورزشی به روسیه از این مرکز تولیدی با بازاریابی و بررسی بازار روسیه انجام میگردد و همچنین این مجموعه آماده ارائه کلکسیون کاملی از انواع پوشاک ورزشی زنانه ومردانه وبچه گانه با کیفیت به این کشور و دیگر نقاط دنیا میباشد.

 تنوع گسترده لباس ورزشی

تنوع گسترده لباس ورزشی در این شرکت تولیدی وجود دارد بطوریکه این پوشاک برای اهداف ورزشی گوناگون طراحی شده اند.

وبا ویژگی‌های خاص مانند: ضدحرارت بودن، ضدتعریق، راحتی، مقاومت، وزن سبک و بسیاری ویژگیهای دیگر برای ورزشهای مختلف مناسب میباشند.

بسیاری از تولیدات لباس ورزشی این واحد صنعتی دارای ویژگیهای ضد آب هستند و بعضی از آنها دارای الیاف اسپندکس هستند تا موجب فعالیت راحت‌تر بدن فرد گردند،

بعضی از این محصولات با عایق بودن حرارتی، بمنظور حفظ بدن ورزشکاران در شرایط سرد ویا خنک کردن در شرایط گرم، باعث افزایش عملکرد فرد میشوند.

استفاده از الیاف تنفس پذیر که دارای لطافت بالایی نیز میباشند، اجازه میدهند این محصولات بدون احتیاج به کمترین شستشویی مورد استفاده قرار گیرند.

و یا استفاده از الیاف ضدتعریق، مانع از چسبندگی لباس شده و بدن فرد را بخوبی خنک میکند.

این تنوع کاربرد الیاف مصرفی در تولیدات، باعث کاربردهای وسیع و گوناگون این محصولات برای مصرف کننده خواهد بود.

این شرکت با توجه به گستردگی و تنوع در تولیداتش، تلاش دارد تا به صادرات لباس ورزشی به روسیه و دیگر کشورها دست یابد.

و چون مشتریان این محصولات در سراسر جهان به دنبال آخرین و جدیدترین مدلها میباشند، از این رو بازار جهانی برای این شرکت تولیدی بسیار عظیم خواهد بود.

تولیدات این شرکت، مجموعه گسترده ای از پوشاک ورزشی با کیفیت بالا میباشد که در انواع سایزبندی، برای تمامی افراد ومصرف کنندگان در سراسر جهان تناسب خواهند داشت.

 علت افزایش تقاضا در بازار جهانی لباس ورزشی چیست؟

لباسهای ورزشی از جمله نیازهای اولیه برای انجام فعالیتهای بدنی هستند،

با روی آوردن بیش از پیش مردم برای انجام ورزش در سراسر جهان، برای داشتن زندگی سالمتر و فعالیت بیشتر، شاهد افزایش تقاضا در این عرصه هستیم.

این بازار فرصت مناسبی برای تولیدکنندگان لباسهای ورزشی باکیفیت است.

و این مجموعه با داشتن نوآوری و استفاده از پارچه های مناسب و مرغوب و فیبرها و الیاف درجه یک، در حال توسعه محصولات خود و عرضه آن به جهان و صادرات لباس ورزشی به روسیه و دیگر ممالک دنیا میباشد.

و این محصولات بعلت داشتن راحتی، ایمنی وعملکرد خوب، مورد استقبال ورزشکاران قرار گرفته‌اند.

پارچه های مناسب بکاربرده شده در تولید محصولات این شرکت، از فنی ترین پارچه های بازار میباشند که به داشتن راحتی در حین ورزش برای فرد کمک میکند تا عملکرد خود را افزایش دهد.

نوع پارچه، با توجه به نوع و شدت فعالیت هر ورزش در لباس ورزشی مناسب برای آن رشته، بکاربرده شده است.

با توجه به حساسیت لباسهای ورزشی از لحاظ رنگ و طراحی، تمامی لباسهای ورزشی این شرکت تولیدی از لحاظ سبک، رنگ و پارچه وراحتی، مطابق با استانداردهای جهانی تولید میشوند تا بتوانند بخوبی پاسخگوی نیازهای مصرف کنندگان در تمامی دنیا باشند.

 برچسب گذاری لباس ورزشی

برچسب گذاری لباس ورزشی برای تمامی محصولات در این شرکت انجام میشود تا خریداران براحتی بتوانند از اطلاعات کافی برای نگهداری و شناخت محصول خریداری شده، آگاه شوند.

تمام ویژگیهای پارچه، طریقه شستشو و خشک کردن محصولات، در این برچسبها ذکر شده اند تا خریداران با رعایت نکات فنی به افزایش عمر لباس کمک کنند.

این فرآیند باعث افزایش ارزش محصولات تولید شده در این شرکت میشود و این محصولات را برای صادرات لباس ورزشی به روسیه و دیگر کشورهای دنیا آماده میسازد.

 رنگ و طراحی لباس های ورزشی

رنگ و طراحی لباس های ورزشی تولید شده در این شرکت، از جدیدترین و زیباترین رنگها و طرحهای موجود میباشد،

زیرا زیبایی یک عامل مهم در انجام فعالیتهای ورزشی است و لباس ورزشی شیک و زیبا دارای مزیت رقابتی میباشد.

طراحی و رنگ محصولات تولید شده در این مجموعه صنعتی، تحت تاثیر جنس ومحیط ونوع فعالیت قرار دارد و برای تمامی سلایق میتواند گزینه مناسبی برای خرید باشند.

 برش و دوخت لباس ورزشی

برش و دوخت لباس ورزشی با جدیدترین دستگاه ها و مطابق با آخرین متد های برش در این مجموعه انجام میشود. لباس ورزشی با کارایی بالا و مطابق با شکل بدن، بمنظور افزایش راحتی و کاهش آسیب به بدن، در این مجموعه مورد هدف بوده است و باعث افزایش صادرات لباس ورزشی به روسیه ودیگر نقاط جهان شده است.

صادرات بهترین پوشاک ورزشی ایرانی

صادرات بهترین پوشاک ورزشی ایرانی که مطابق با استانداردهای روز دنیا در این مرکز تولید شده, با هدف ارائه بهترین کیفیت به مشتریان در سراسر جهان انجام میگیرد.

تیم حرفه‌ای این مجموعه تلاش میکند تا امکان صادرات پوشاک ورزشی به روسیه را با بهترین کیفیت و داشتن ابتکار در زمینه طراحی و مد و با بکارگیری جدیدترین روشهای برش و دوخت و دوز در این محصولات، با فراهم نمودن محیطی دوستان برای دستیابی به پویایی در این امر، فراهم آورد.

با توجه به دانش روز در زمینه طراحی و برش و دوخت پوشاک تولید شده در این مجموعه و با استفاده از نیروی جوان و ماهر و متخصص تمامی محصولات این مجموعه صنعتی با استانداردهای روز دنیا در زمینه لباس ورزشی کاملا تطبیق دارند و این مرکز همراه با تیم مجرب خود، آماده همکاری و صادرات پوشاک ورزشی به روسیه میباشد.

صادرات پوشاک ورزشی

 مد و طراحی پوشاک ورزشی برای صادرات

مد و طراحی تاثیر مستقیم و عمیقی بر تقاضای لباس دارد و در ایجاد تقاضا و هدایت آن به بازارهای بین المللی، نقش کلیدی دارد.

این واحد صنعتی با رویکرد تجاری در صنعت مد و استفاده از خلاقیت و شناخت نیازهای جوامع مختلف و فرهنگ های هر منطقه، بخش تولید پوشاک را به بخش مصرف متصل ساخته است.

همچنین با وجود سایت و شبکه های اجتماعی مخصوص به خود برای معرفی و عرضه محصولات تولید شده در این مرکز از طریق فناوری های ارتباطی، امکان مشاهده مدل های گوناگون عرضه شده در این مجموعه را برای تمامی متقاضیان در هر نقطه از دنیا فراهم آورده است به طوری که این فناوری میتواند به رواج مد و طراحی های خاص محصولات این مجموعه در میان تمامی کشورها کمک های شایانی نماید و جهت تجاری کردن صنعت مد بر اساس اقتصاد بازار روند رو به رشدی را طی کند.

ارسال محصول به خارج از کشور: صادرات پوشاک ورزشی به عراق

این روند میتواند به صادرات پوشاک ورزشی به روسیه و دیگر کشورهای همسایه و یا سایر نقاط جهان منجر گردد.

صادرات پوشاک ورزشی به عراق

فروش عمده پوشاک ورزشی

فروش عمده پوشاک ورزشی در این تولیدی ایرانی برای مشتریان داخل کشور به صورت حضوری و غیر حضوری و برای مشتریان خارج از کشور غیر حضوری و از طریق شبکه های اجتماعی میباشد.

مدل و طرح های نوین به کار برده شده در تولید اجناس یکی از پیشران های اصلی و اثرگذار بر الگوی مصرف پوشاک و تقاضای آن میباشد.

در این شرکت تلاش میگردد تا با شناخت و در نتیجه آن پاسخ به نیازهای مشتریانی که در معرض فرهنگ یکپارچگی جهانی قرار دارند، همسو با پیشرفت صنعت مد قرار گیرد و امکان رشد طراحان حرفه‌ای به کار گرفته شده در تیم خود را به گونه‌ای افزایش دهد که بتوانند با دیگر رقبای خارجی و الگوهای جهانی رقابت کنند.

برند ایرانی: تولیدی لباس ورزشی جیمور Gmore

 برندینگ

برندینگ و داشتن نام و مارک مختص به این مجموعه، برای معرفی کیفیت بالای محصول با نام و برند ایرانی در داخل و خارج کشور مورد توجه ویژه قرار گرفته است زیرا برندینگ از موضوعات اساسی وتاثیرگذار بر تقاضا و مصرف لباس ورزشی است.

شکل‌گیری برند ایرانی با کیفیت میتواند جهت افزایش صادرات پوشاک ورزشی به روسیه و دیگر کشورهای جهان به کار گرفته شود و باعث رقابت بین این مجموعه تولیدی، با بهترین تولید کنندگان جهانی گردد.

داشتن برند برتر ایرانی برای تولید یک محصول مرغوب میتواند میزان صادرات این محصولات را افزایش دهد.

صادرات پوشاک ورزشی به افغانستان

تولیدی پوشاک ورزشی در ایران

تولیدی پوشاک ورزشی در ایران, محصولات خود را به کشور های خارجی ارسال مینماید که هر سال حجم ارسال این محصولات بیشتر میشود.

افزایش ظرفیت تولید

افزایش ظرفیت تولید بر اساس هدف گذاری در حوزه صادرات پوشاک ورزشی، توسط تیم مجرب این مجموعه تولیدی انجام گرفته است به طوری که آماده عقد قرارداد با ظرفیت های بالا، جهت انجام صادرات پوشاک ورزشی به روسیه و دیگر کشورها میباشد تا کشورمان بتواند از مزایای صادرات و رقابت این صنعت جهت توسعه اقتصادی بهره مند گردد.

این مجموعه تولیدی، با ارتقاء سطح کیفی علاوه بر افزایش ظرفیت تولید خود و بالا بردن کمی محصولاتش با هدف جلب رضایت هرچه بیشتر خریداران بین المللی خود گام نهاده است.

با توجه به وسعت و پهناوری کشور روسیه این کشور میتواند با وجود جمعیت بالای خود دارای سهم قابل توجهی از بازار تولیدات این مجموعه باشد و با وجود کیفیت و توان رقابت پذیری بالای محصولات تولید شده در این مرکز تخصصی، میتوانیم شاهد افزایش صادرات پوشاک ورزشی به روسیه باشیم.

2 thoughts on “صادرات پوشاک ورزشی به روسیه

  1. امیر says:

    سلام ممنون برای طراحی خوب محصولات و طرح های ساده ولی در عین حال بسیار جذاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *