صادرات پوشاک ورزشی به اروپا

صادرات پوشاک ورزشی به اروپا

صادرات پوشاک ورزشی به اروپا در ایران را مجموعه تولیدی لباس ورزشی جیمور ویر بر عهده دارد که همچنین  فروشندگان حاضر در ایران میتوانند خرید عمده لباس ورزشی خود را حضوری انجام دهند.

فروش عمده پوشاک ورزشی به کشور های همسایه

فروش عمده پوشاک ورزشی به کشور های همسایه در ایران با تازگی رواج داشته است که قابل ذکر است این تولیدی چندین سال است که محصولات خود را به کشور های اروپایی و آسیایی ارسال مینماید.

افزایش و ایجاد اشتغال با صادرات این اجناس، به شدت مورد توجه تمامی سیاستگذاران در کشورهایی است که با معضل بیکاری و افزایش جمعیت مواجه هستند.

در این مجموعه صنعتی با وجود به کارگیری نیروهای انسانی در مراحل مختلف تولید و پس از تولید توجه ویژه‌ای به افزایش و ایجاد اشتغال برای نیروهای کار ماهر و زبده  در امور مربوط به تولید و توزیع و دیگر مشاغل مربوطه برای صادرات لباس ورزشی گردیده است زیرا صنعت تولید و انجام صادرات پوشاک ورزشی به اروپا و دیگر قاره ها، ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه اشتغال به خصوص در مورد افراد با سطح مهارت مطلوب و بانوان دارد.

 

صادرات پوشاک ورزشی به اروپا ار ایران

 

این شرکت با شناخت ویژگی ها و المانهای فرهنگی کلیه کشورهایی که با آنها قرارداد منعقد نموده است و با توجه به نیازهای جوامع گوناگون، گزینه های مناسب را ارائه میدهد.

این شرکت با داشتن برند ایرانی مختص به خود، توانسته است به خوبی از راهکارهای کوتاه مدت برای خروج از بحران های ارسال محصول استفاده نماید زیرا از مهمترین نیازهای امروزی صنعت پوشاک ورزشی کشورمان، داشتن برند ایرانی است.

این مجموعه صنعتی به خوبی توانسته است ابتکارهای جدید و نوینی را در بخش طراحی لباس ورزشی به جهانیان نشان دهد و روی طراحی و مد تولیدات خود، به خوبی کار کرده است به طوری که دوخت و دوز این پوشاک مبتنی بر علم است و ارزش افزوده بالایی را ایجاد نموده است.

 

مطلب پیشنهادی : مدرن ترین تولیدی لباس ورزشی

صادرات پوشاک ورزشی ایرانی

صادرات پوشاک ورزشی ایرانی با کیفیت و دارای قیمت مناسب، به کلیه کشورها از جمله اروپا در این شرکت امکان پذیر شده است. این مجموعه تولیدی دارای خلاقیت و طراحی های نوآورانه، در زمینه مدلسازی برای کلیه پوشاک ورزشی میباشد.

صادرات پوشاک ورزشی راحت

صادرات پوشاک ورزشی راحت،  برای ورزشکاران اروپایی جهت برآوردن خواسته‌های آنها که داشتن پوشش ورزشی راحت با عملکرد مناسب و ایمنی بالا میباشد، در این شرکت انجام میگیرد زیرا اکثر ورزشکاران اروپایی که در ورزش و فعالیت های جسمانی شرکت میکنند، به دنبال خرید چنین لباس هایی میباشند.

 پارچه های ورزشی، بخش بسیار مهم در تولید این محصولات میباشند.

این پارچه‌ها، مواد فنی هستند که به داشتن راحتی در حین ورزش کمک میکنند و باعث افزایش عملکرد فرد مصرف کننده میگردند.

 

صادرات پوشاک ورزشی به اروپا و افغانستان

 

نوع پارچه به کار برده شده در این البسه، بستگی به نوع و شدت فعالیت ورزشی دارد.

چون امروزه بیشتر اروپایی‌ها لباس ورزشی را برای فعالیتهای گاه به گاه و اوقات فراغت و همچنین ورزش بسیار مورد استفاده قرار میدهند این محصولات دارای کاربرد بالایی در کشورهای اروپایی هستند.

این مجموعه صنعتی، اقدام به صادرات پوشاک ورزشی به اروپا نموده است.

تولیدات لباس ورزشی این شرکت، از لحاظ سبک، رنگ، پارچه و راحتی تحت تاثیراستفاده ای که از این محصولات میگردد مورد پسند ورزشکاران قرار گرفته است و در حالیکه لباس ورزشی به لحاظ رنگ و طراحی در صنعت مد بسیار حساس است با این حال محصولات این مجموعه، مورد استقبال مخاطبان خود در تمامی سنین قرار گرفته است و بستر مناسب را جهت صادرات پوشاک ورزشی به اروپا  فراهم آورده است.

فروش جدیدترین پوشاک ورزشی ۲۰۱۹

فروش جدیدترین پوشاک ورزشی ۲۰۱۹ در این مجموعه آغاز گردیده است که از بازدید کنندگان زیادی برخوردار شده است.

پوشش تمامی رشته‌های ورزشی مورد هدف این شرکت تولیدی میباشد به طوری که لباس‌های ورزشی تک و یا به صورت ست را در گستره وسیعی از رشته‌های ورزشی با طراحی خاص و زیبا جهت صادرات این محصولات به اروپا و دیگر قاره های جهان تولید نموده است.

پوشاک ورزشی تولید شده در این مجموعه برای بسیاری از فعالیت‌های ورزشی مانند یوگا، دویدن، دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی، کوهنوردی، تنیس و بسیاری دیگر از رشته‌های ورزشی کاربرد دارند.

پارچه های بکار برده شده در این پوشاک،  بسته به کاربرد آنها، با یکدیگر متفاوت میباشند.

جنس این محصولات، به نوع ورزش محیطی که در آن فعالیت ورزشی انجام میگیرد و میزان فعالیتی که محصول مورد استفاده برای آن به کار برده میشود، بستگی دارد.

 

صادرات پوشاک ورزشی از ایران به اروپا

  • محافظت در برابر باد، باران، اشعه ماورای بنفش
  • انتقال دهندگی بالای رطوبت
  • تنفس پذیری
  • خاصیت خشک نمودن سریع بدن، به خصوص در محصولاتی که تماس مستقیم با پوست دارند
  • عایق بودن حرارتی و انتقال دهندگی گرما
  • راحتی
  • سبک وزنی
  • دوام

از مهمترین خواص این محصولات برای صادرات پوشاک ورزشی به اروپا میباشند.

برای سفارش محصولات میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

با ما باشید با :تولیدی لباس ورزشی ارزان در اهواز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *