صادرات لباس ورزشی به گرجستان

صادرات لباس ورزشی به گرجستان

صادرات لباس ورزشی به گرجستان  از ایران به وسیله ی مجموعه ی جیمور ویر که یک تولیدی مدرن لباس ورزشی میباشد انجام میشود.

اولین صادر کننده لباس ورزشی

مجموعه ی جیمور توانسته است به شگفتی های زیادی در زمینه تولید لباس ورزشسی دست بیابد و یکی از دلایل صادرات لباس ورزشی به گرجستان همین موضوع میباشد.

پوشاک ورزشی مد روز با توجه به آخرین تغییرات صنعت مد و پوشاک و با ایده‌های جدید طراحان حرفه‌ای این مجموعه تولید میشوند.

با توجه به تقاضای خریداران پوشاک ورزشی، بهتر است تولید این محصولات مطابق با مد روز باشد.

در این تولیدی علاوه بر رعایت اصول فنی و توجه به تغییرات مد, از خلاقیت در طراحی محصولات بهره گرفته شده است که باعث جذب مخاطبان بیشتری در داخل و خارج از کشور برای این محصولات شده است.

 

Productive نمونه در ایران

در این productive ایرانی برای داشتن محصولات شیک و باب روز از ترکیب ویژه رنگها و طرحهای متفاوت استفاده شده است که جلوه خاصی را به این محصولات بخشیده است.

با توجه به تنخور زیبایی که تمامی محصولات خروجی این شرکت دارند شاهد افزایش درخواست برای خرید این تولیدات در داخل و خارج از کشور میباشیم که سبب صادرات لباس ورزشی به گرجستان و یا دیگر کشورهای همسایه و سراسر نقاط جهان شده است.

 

شعبه های جیمور ویر: تولیدی لباس ورزشی در تبریز

 

شروع صادرات لباس ورزشی به سراسر جهان

صادرات لباس ورزشی حرفه‌ای برای تمامی رشته‌های ورزشی با استفاده از پارچه های فنی در این مجموعه انجام میگیرد.

استفاده از پارچه های آنتی باکتریال و ضد تعریق میتواند باعث افزایش فعالیت و لذت بردن از ورزش در فرد شود.

با وجود این پارچه ها در محصولات از تکثیر باکتریهای مضر و قارچ برروی پوست در اثر تعریق جلوگیری میشود و از ایجاد بوی بد بدن در هنگام فعالیت شدید جلوگیری میکند.

در لباس های ورزشی مختص به حرکات کششی مانند لباس های یوگا، از پارچه هایی که هم از لحاظ عرضی و هم از لحاظ طولی دچار کشش هستند استفاده شده است که باعث میشوند مصرف کننده به انجام هر جنبشی و حرکتی قادر باشد.

با انجام دوخت تخت با دستگاههای پیشرفته، کیفیت دوخت این محصولات به بالاترین حد خود رسیده است و علاوه بر ایجاد محصولات حرفه ای به این پوشاک زیبایی دوچندانی بخشیده است.

در تمامی لباس های ورزشی تولید شده در این مجموعه صنعتی از با کیفیت ترین و مرغوبترین پارچه های فنی استفاده شده است و این محصولات را از گزینه های مناسب جهت صادرات لباس ورزشی به گرجستان و دیگر ممالک در سراسر جهان نموده است.

لباس های ورزشی مخصوص فصول سرد سال بعلت استفاده در آب و هوای سرد باید عایق حرارتی باشند تا بتوانند بخوبی بدن مصرف کننده را از سرما وباد وباران محافظت کنند.

در تولید این پوشاک از لایه های پلی پروپیلن و لایه های داخلی پشمی استفاده شده است که بخوبی از فرد محافظت میکنند. در پوشش های ورزشی مناسب برای آب و هوای گرم، این محصولات جاذب رطوبت و عرق میباشند و علاوه بر جذب عرق بدن و خنک کردن فرد از پوست بدن نیز در مقابل برخی از اشعه های uv محافظت میکنند.

فروش عمده انواع لباس ورزشی شیک

این مجموعه دارای کلکسیون کاملی از انواع لباس ورزشی شیک برای تمامی فصول میباشد و صادرات لباس ورزشی به گرجستان را با این تنوع انجام میدهد.

تنوع رنگی در محصولات

تنوع رنگی در پوشاک ورزشی در طیف وسیعی از رنگ آمیزی، در محصولات این شرکت به چشم میخورد.

این واحد صنعتی از خدمات چاپ با کیفیت بالا، نیز برای تولیداتش بهره مند شده است.

 

استفاده از رنگهای مرغوب و بکارگیری یک تیم از متخصصان فنی، موجب تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای بین‌المللی شده است.

در این واحد تولیدی با استفاده از روانشناسی رنگها از مناسبترین رنگها و تلفیق زیبای آنها در تولید محصولات ورزشی بهره گرفته شده است تا علاوه بر جلوه و زیبایی این محصولات موجب افزایش انگیزه فرد برای انجام تمرینات ورزشی شود.

رنگهای متنوع بگونه ای انتخاب میشوند که از دوام و ثبات بالایی نیز برخوردار هستند بطوریکه پس از شستشوهای مکرر همچنان زیبایی و ثبات اولیه را دارا میباشند.

تنوع رنگ و طرح این محصولات، موجبات ارسال محصولاتی زیبا و شیک به سراسر جهان و از جمله صادرات لباس ورزشی به گرجستان و بقیه کشورها را فراهم آورده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *