صادرات لباس ورزشی به ترکیه

صادرات لباس ورزشی به ترکیه و عراق

صادرات لباس ورزشی به ترکیه در این مجموعه تقریبا ۵ سال است که در حال انجام میباشد و همچنان خرید عمده لباس ورزشی در این مجموعه روز به روز در حال افزایش است.

تولیدی لباس ورزشی مردانه و زنانه اورجینال

در این مجموعه ورزشی لباس ورزشی زنانه و مردانه به صورت عمده انجام میشود.

تولید عمده لباس ورزشی در انواع زنانه و مردانه و بچگانه در انواع طرح های متنوع و زیبا و جذاب جهت عرضه به بازارهای داخلی و بازارهای بین المللی و صادرات لباس ورزشی به ترکیه انجام میشود.

این مجموعه دارای کادری متخصص در زمینه تولید لباس ورزشی میباشد و با سرمایه‌گذاری در این راستا، به ایجاد کسب و کار و کارآفرینی برای جذب نیروی کار متخصص و ماهر برای انجام صادرات محصولات باکیفیت ایرانی و غیر نفتی و کمک به چرخش چرخ اقتصاد کشور اقدام نموده است.

این واحد صنعتی با تولید طیف گسترده‌ای از لباس‌های ورزشی برای استفاده در بسیاری از رشته‌های ورزشی، تامین کننده نیازهای جوامع مختلف در تمامی سنین و با هر سلیقه ای، در داخل و خارج از کشور میباشد.

تهیه بهترین متریال و استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن و بکارگیری تجارب افراد ماهر و کارآزموده باعث تضمین کیفیت محصولات تولید شده در این مجموعه شده است.

این محصولات در بسته بندی استاندارد و در سایزبندی کامل قابل حمل و نقل به تمامی نقاط جهان و صادرات لباس ورزشی به ترکیه و دیگر کشورهای همسایه میباشند.

انواع لباس و پوشاک ورزشی مرغوب و حرفه ای زنانه و مردانه

لباس ورزشی مرغوب با انتخاب بهترین مواد اولیه و پارچه‌های فنی برای تولید پوشاک ورزشی حرفه ای، در این واحد صنعتی برای هر نوع جنسیت‌ و سنی تولید میشود.

اگر خریداران داخلی و خارجی به دنبال تولید کننده عمده لباس ورزشی با کیفیت میباشند، میتوانند در این مجموعه با کلکسیون کاملی از لباس های ورزشی، که مناسب با هر سطح بودجه ای میباشد، رو به رو شوند.

پارچه های ورزشی نقش مهمی در حمایت از عملکرد جسمانی بازی میکنند .

در کنار آموزش مناسب برای انجام تمرینات سخت و سنگین، برای توسعه ویژگیهای فیزیکی مناسب برای یک تخصص ورزشی، عوامل متعددی وجود دارند که می‌توانند نتایج عملکرد را افزایش دهند، یکی از این موارد، نوع پارچه استفاده شده در لباس های ورزشی است،وقتی ورزش انجام میشود، بدن اقدامات حیاتی لازم را برای انجام فعالیت و دستیابی به حداکثر نتیجه انجام میدهد،که شامل عرق کردن و بالا بردن درجه حرارت است، که باعث ایجاد واکنش های طبیعی برای حفظ سلامتی و اکسیژن رسانی به تمامی عضلات میگردد.

این شرکت با توجه به دستاوردهای پزشکی، که مبنی بر به دست آوردن نتایج بهینه در دمای ۳۷ درجه برای بدن ورزشکاران میباشد، از بهترین الیاف و پارچه های مناسب برای لباس ورزشی استفاده نموده است و این محصولات را برای صادرات لباس ورزشی به ترکیه و دیگر نقاط جهان آماده عرضه نموده است .

این مجموعه با در نظر گرفتن نتایج تحقیقات گوناگون و با استفاده از فناوری‌های نوین، از پارچه های تخصصی برای تولید پوشاک ورزشی حرفه ای برای تمام اقشار جامعه استفاده کرده است .

 ویژگی های پارچه های تخصصی برای تولید پوشاک ورزشی:

 • این پارچه‌ها انتقال سریع رطوبت را تضمین میکنند، ظرفیت تبخیر را بهبود میبخشند و به سرعت خشک میشوند تا بدن در حین تمرین خشک و خنک باشد .
 • حفاظت از بدن در برابر قارچ ها و جلوگیری از گسترش باکتری های مضر برای سلامتی و محافظ پوست بدن میباشند، این پارچه ها دارای مقاومت طولانی در برابر شستشو هستند و پوست را تحریک نمیکنند .
 • این پارچه ها دمای بدن را حفظ میکنند و در مقدار دمای ثابت ۳۷ درجه، برای رسیدن به حداکثر عملکرد برای بدن ورزشکاران باقی میمانند .
 • این پارچه ها دارای کشش مطلوب برای انجام راحت تر تمرینات میباشند .

انواع پوشاک ورزشی حرفه ای با استفاده از این پارچه ها با چنین ویژگی‌هایی، در کنار داشتن برش و دوخت حرفه ای و در طراحی نوین و با رنگبندی زیبا، در این مجموعه صنعتی تولید میشوند .

چنین محصولاتی برای انجام تمرینات به صورت حرفه‌ای، در تمامی نقاط جهان، به عنوان یکی از گزینه های مناسب تبدیل شده اند.

این شرکت با داشتن چندین خط تولید و بکارگیری نیروهای ماهر و استفاده از دستگاه های پیشرفته ، انواع این محصولات را در کمترین زمان ممکن تولید و برای صادرات پوشاک ورزشی به ترکیه و دیگر کشورهای جهان آماده نموده است .

پوشاک ورزشی طرفداری باشگاه های معروف

پوشاک ورزشی طرفداری باشگاه های معروف در این شرکت، بر اساس طرح و رنگ مورد نظر مشتریان تولید میشود .

این محصولات به دلیل علاقه و حمایت طرفداران باشگاه های معروف در سایز بندی کامل تولید میگردند .

این محصولات، بدلیل افزایش افرادی که از تیمهایشان در ورزشهای مختلف حمایت میکنند، به خط تولید رسیده اند .

این محصولات با بسته بندی استاندارد و قابل حمل و نقل، با قیمتهای تخفیفی راهی بازارهای جهانی شده و جهت صادرات لباس ورزشی به ترکیه ارائه میگردند .

در تولید این محصولات از الیاف با رنگ ثابت و با کیفیت استفاده شده است، بطوریکه پس از شست وشوهای مکرر، دچار تغییر رنگ و یا تغییر سایز نخواهد شد،و دارای قیمت های مناسب و رقابتی، با طراحی جدید میباشند .

این محصولات را این مجموعه تولیدی، با سریع ترین روش های ممکن به دست متقاضیان در سراسر نقاط کشور و یا خارج از کشور، با بسته بندی های استاندارد و با سایزبندی کامل بزرگسال و یا بچگانه، خواهد رساند .

برای آماده سازی این محصولات از طیف گسترده ای از رنگها و سبکها همراه با فناوری‌های نوین چاپ، استفاده شده است و همچنین این پوشاک دارای طراحیهای متفاوت نیز هستند .

 

مدلهای زنانه: فروش عمده لباس ورزشی زنانه

 

صادرات بهترین لباس ورزشی زنانه و مردانه

با شرایط خاص و بسیار سختی که برای صادرات لباس ورزشی در نظر گرفته شده است, مجموعه ی جیمور ویر توانسته محصولات خود را به کشورهای خارجی ارائه کند.

این تولیدی سریعترین زمان را برای حمل و نقل محصولات خود دارا میباشد و همچنین با داشتن سابقه ای درخشان در تولید محصولات مرغوب و باکیفیت خود ضامن خریدی ایده آل برای مشتریان این واحد میباشد.

تمامی این ویژگی ها موجب استقبال بیش از پیش مخاطبان و متقاضیان لباس ورزشی در سراسر جهان به خصوص در کشورهای همسایه برای خرید لباس ورزشی از این واحد صنعتی شده است که این موضوع بستر مناسب را جهت صادرات لباس ورزشی به ترکیه و دیگر ممالک دنیا فراهم آورده است.

تولید لباس ورزشی فراتر از مرزهای ملی و با فناوری نوین برای هر نوع فرهنگ و سلیقه‌ای، در این مجموعه صورت پذیرفته است.

انواع لباس ورزشی برای تمامی رشته های ورزشی و لباس‌های طرفداری باشگاه های معروف دنیا، با بهترین سطح کیفی، فراتر از انتظار در این مجموعه در جهت توسعه بازارهای داخلی و بین‌المللی تولید میشوند.

این شرکت هم سو با رشد صنعت تولید تجهیزات ورزشی در جهان درحال پیشرفت و توسعه خطوط تولید لباس ورزشی خود میباشد و صادرات لباس ورزشی به ترکیه و دیگر کشورها را با تنوع بالایی انجام میدهد.

 

صادرات لباس ورزشی به ترکیه
صادرات لباس ورزشی به ترکیه

مدلهای مردانه: فروش عمده ست لباس ورزشی مردانه

فروش انواع لباس ورزشی ارزان

ارزان بودن این لباس ورزشی در این مجموعه به معنای بی کیفیتی این محصولات نیست بلکه این مجموعه سعی دارد حاشیه سود خود را کم کند که مشتریان عزیز بتوانند خرید خود را به صورت کامل انجام دهند.

فروش آنلاین لباس ورزشی برای تمامی مخاطبان در هر نقطه از کشور و یا خارج از کشور امکان‌پذیر شده است تا تمامی متقاضیان بدون صرف وقت و هزینه بتوانند به راحتی به محصولات ایده آل، مطابق با درخواست و نیازشان دسترسی پیدا کنند.

این قابلیت فروش، در جهت افزایش مشارکت جهانی و در جهت گسترش فعالیت این شرکت نسبت به روشهای سنتی و قدیمی میباشد.

فروش آنلاین از راه های جدید ارائه خدمات سریعتر به مشتریان است.

با استفاده از فروش آنلاین و مشاهده تولیدات هر روزه خطوط تولید این مجموعه، توسط کانال‌های اجتماعی ورسانه ای، میتوان به مزایای عمده دیگری از جمله جذب سرمایه گذاران خارجی و محلی نیز برای تولید لباس ورزشی در این مجموعه اشاره نمود

 که باعث سرعت بخشیدن به ایجاد فرصت های شغلی برای افراد توانمند و کارآزموده در این عرصه میشود.

این مجموعه با هدف رقابت با برندهای معتبر خارجی و داخلی، سعی در ارتقای کیفیت محصولات خود دارد و با تولید لباس ورزشی مطابق با استانداردهای بین المللی و با استفاده از الیاف محافظ محیط زیست و مطابق با مراقبت‌های بهداشت فردی از هر نظر دوام وکیفیت وراحتی محصولات خود را تضمین مینماید و با عقد قراردادهای فراتر از مرزهای ملی، اقدام به عرضه لباس ورزشی ایرانی باکیفیت به تمامی نقاط جهان نموده است و تجاری سازی و جهانی سازی صنعت تولید تجهیزات ورزشی کشورمان را بهبود بخشیده است.

 

تاکنون این شرکت محصولات خود را به این کشورها ی نام برده ارسال کرده اند و نیز همچنان در حال ارسال به این کشور ها می باشند.

 • ترکیه
 • عراق
 • دبی
 • روسیه
 • هند
 • آذربایجان
 • عمان
 • کویت
 • بحرین
 • گرجستان
 • قطر
 • ترکمنستان
 • قزاقستان
 • عربستان
 • تاجیکستان
 • افغانستان
 • پاکستان
 • ازبکستان
 • باکو
 • ارمنستان
 • سوریه

 

پوشا‌ک ورزشی سفارشی

پوشاک ورزشی سفارشی با طراحی دلخواه و رنگبندی مدنظر مشتریان، برای تمامی مصارف باشگاهی و غیره، جهت صادرات پوشاک ورزشی به ترکیه و بقیه ممالک دنیا، در این مجموعه تولید میگردد .

شما می توانید جهت ارسال نظرات خود و سفارشات از طریق شماره های درج شده در انتهای سایت و تلگرام ، واتساپ و سایر شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

 

با ما باشید با : فروش عمده ست لباس ورزشی جیمور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *