صادرات پوشاک ورزشی از ایران

صادرات پوشاک ورزشی از ایران

صادرات پوشاک ورزشی از ایران  با سریعترین روش های دریافت سفارشات و ارسال عمده به تمامی کشور ها  جهت معرفی برندهای با کیفیت ایرانی، در شرکت تولید کننده پوشاک ورزشی  زنانه و مردانه و بچه گانه اورجینال جیمور ویر انجام میشود.

 لباس های ورزشی با برندهای مطرح

لباس های ورزشی با برندهای مطرح ویا هر نوع لوگویی که مورد تقاضای سفارش دهندگان باشد، توسط این مجموعه تولیدی وارد بازارهای بین المللی شده و جهت صادرات لباس ورزشی از ایران به تمامی نقاط جهان آماده ارسال میباشد.

این محصولات با متریالی عالی تولید میگردند و جهت افزایش طول عمر و ثبات رنگ و سایز، دارای برچسب های مراقبتی میباشند، تا مصرف کنندگان با رعایت نکات فنی در هنگام شستشو و خشک کردن، بتوانند مدت زمان بیشتری از این پوشاک استفاده کنند.

با توجه به کیفیت بالای مواد اولیه استفاده شده و دقت در انتخاب جزئیاتی از جمله زیپ ها و دکمه ها و… این پوشاک طرفداران بسیاری در سراسر دنیا یافته اند.

که این امر صادرات لباس ورزشی از ایران را افزایش داده است.

به علت بالا بودن قیمت لباسهای ورزشی با برند های مطرح در سراسر دنیا، بسیاری از ورزشکاران به دنبال یافتن لباس های ورزشی با برندهای معروف و با کیفیت و دارای قیمت مناسب میباشند، که این شرکت تمامی این موارد را به صورت یکجا در تولیدات خود دارا میباشد.

و همین امر موجب روی آوردن بسیاری از مشتریان خارجی برای تهیه و خرید این محصولات از ایران و توسط این مجموعه صنعتی شده است.

 تولید تخصصی لباس ورزشی

تولید تخصصی لباس ورزشی با توجه به کاربرد این پوشاک، از اهداف این مجموعه تولیدی میباشد.

استفاده از تکنیک های خاص و فنی مدرن و استفاده از پارچه های تخصصی برای تولید هر یک از این پوشاک، که متناسب با نوع رشته و کاربرد آنها انتخاب میشوند، موجب تولید محصولاتی با کیفیت برتر شده است.

بطوریکه این پوشاک بسته به استفاده ای که از آنها میگردد، دارای کشش و جذب رطوبت مطلوب میباشند.

جذب رطوبت در این پوشاک به نحوی است که متناسب با تحرکات هرچه بیشتر مصرف کنندگان و با بالا رفتن تعریق بدن، این محصولات نیز به بهترین نحو رطوبت را به سطح پارچه منتقل میکنند و موجب تهویه هوا در مناطق پر تعریق از جمله زیر بغل و‌… میشوند.

و به این صورت امکان خنک شدن بدن و از بین رفتن خستگی و جلوگیری از چسبندگی لباس به بدن و افزایش عملکرد ورزشی در فرد مصرف کننده را بهمراه خواهند داشت.

در ورزشهایی مانند یوگا که نیاز به کشش بالایی در پوشاک مختص به این رشته میباشد، این محصولات انعطاف پذیری بالایی از خود نشان میدهند و فرد را برای انجام بالاترین میزان کشش در اندام ها یاری مینمایند.

صادرات لباس ورزشی از ایران با استفاده از این محصولات برای تک تک کشورهای جهان، موجب معرفی و افزایش رضایتمندی از اجناس با کیفیت ایرانی در سطح دنیا خواهد شد.

 رنگ بندی متنوع لباس ورزشی

رنگ بندی متنوع لباس ورزشی با استفاده از روانشناسی رنگها در تولید محصولات ورزشی برای کلیه رشته ها، تحت نظر متخصصان و طراحان حرفه ای این مجموعه تولیدی انجام می‌شود به نحوی که فرد مصرف کننده با استفاده از این پوشاک به بالاترین سطح رضایتمندی دست خواهد یافت.

رنگ بندی محصولات تولید شده در این مجموعه به صورتی است که به خوبی باعث تشویق و تحریک فرد مصرف کننده میگردند و با در نظر گرفتن منطقه‌ای که این پوشاک در آنجا مورد استفاده قرار خواهد گرفت و با توجه به فرهنگ های منطقه ای، تولید میشوند.

هنر ترکیب رنگها در تولید لباس ورزشی، برای ایجاد هماهنگی دلپذیری میان عملکرد و احساسات فرد، برای محصولات تولید شده در این مجموعه به کار برده شده است.

استفاده خلاقانه از رنگ ها در تولید لباس ورزشی در این مجموعه، نتایج بسیار مطلوبی مانند افزایش صادرات لباس ورزشی از ایران را به همراه داشته است.

قابل ذکر است که تمامی رنگ های استفاده شده در این محصولات، دارای ثبات بالا و ماندگاری مطلوب در مقابل شستشوهای مکرر و استفاده های متعدد میباشند.

 

با ما همراه با شید با : عرضه عمده ست لباس ورزشی زنانه

 

سایز بندی استاندارد لباس ورزشی

سایز بندی استاندارد لباس ورزشی در تولیدات این مجموعه رعایت گردیده است.

به نحوی که تمامی مدلهای زنانه و مردانه و بچه گانه دارای سایز های متناسب با استانداردهای جهانی برای صادرات لباس ورزشی از ایران به سراسر دنیا میباشند.

 صادرات بهترین پوشاک ورزشی باکیفیت

این تولیدی سعی بر آن داشته که پوشاک ورزشی باکیفیت خود را با قیمتی مناسب به بازار ارائه دهد.

برای یافتن خریداران خارجی و انجام بازاریابی بین المللی، این واحد صنعتی به انجام مشارکت در نمایشگاههای تجاری که یکی از ابزارهای موثر برای این هدف میباشد پرداخته است.

در این شرکت وب سایت مربوط به معرفی انواع تولیدات راه اندازی گردیده است که دارای کاتالوگ محصولات قیمت و شرایط پرداخت و سایر اطلاعات مرتبط میباشد.

صادرات پوشاک ورزشی از ایران با به حداقل رساندن قیمت گذاریها

در ارائه تمامی محصولات، از حداقل قیمت گذاری استفاده شده است تا بتواند سهم به سزایی در انجام بیشتر صادرات به دیگر کشورها، در این واحد صنعتی انجام شود.

این سیاست قیمت گذاری محصولات در جلب توجه خریداران و مصرف‌کنندگان برای این تولیدات در دیگر کشورها با توجه به رقابت بین المللی بسیار خوشایند بوده است.

سیاست قیمت گذاری محصولات در این شرکت با به حداقل رساندن سود خود شرکت میباشد و با توجه به تمام هزینه های تولیدی تا تحقق در امر صادرات بر اساس هزینه های حمل و نقل و بیمه و غیره ارائه میگردد.

پس از مذاکره با خریداران و تغییر میزان خواسته خریداران از محصولات تولیدی با چشم اندازی به آینده و تداوم به انجام صادرات تقاضا برای دادن تخفیفات معقول در قیمت نیز ممکن است در نظر گرفته شود.

صادرات انواع لباس ورزشی ایرانی

در چند سال اخیر صادرات لباس ورزشی ایرانی بسیار افرایش داشته است چرا که تولید کنندگان ایرانی توانسته اند پیشرفت زیادی در زمینه تولید تجربه کنند.

تقاضاهای نسبتاً پایدار از کشورهای همسایه و دیگر کشورها ، در افزایش رشد صنعت بسیار کمک کننده است.

اکثر محصولات تولید شده در این شرکت تولیدی، قابلیت صادر شدن به دیگر کشورها را دارا میباشند.

با رواج بیشتر ورزش کردن،همگام با افزایش جمعیت جوان، آگاهی جهت داشتن پوشش مناسب ورزشی در هنگام انجام تمرینات، با داشتن سطح سلامتی بالا، به طور فزاینده‌ای افزایش یافته است.

در بیشتر کشورهای جهان ورزش کردن فراتر از تمرینات جسمانی گردیده است و تبدیل به منبع سرگرمی و شیوه زندگی نیز شده است  و باعث افزایش تقاضا برای سفارش محصولات ورزشی با کیفیت گردیده است.

این مجموعه با رصد کردن و بازاریابی مناسب در سایر کشورهای همسایه و دیگر کشورهای جهان، بستر مناسبی جهت افزایش سرمایه‌گذاری برای این مهم را ایجاد نموده است تا بتواند در سهم خود، نقشی موثر در افزایش واردات ارز به کشور و معرفی جنس با کیفیت ایرانی به تمامی جهانیان داشته باشد.

با صادرات پوشاک ورزشی از ایران پیشرفت ویژه ای در صنعت پوشاک این کشور دیده میشود.

صادرات لباس ورزشی تیمی با استفاده از پارچه های تنفس دار dri fit

ورزش به ویژه فوتبال، همیشه در میان تمامی اقشار وجوامع مختلف، بسیار محبوب بوده است.

این تولیدی، تمامی پوشاک ورزشی طرفداری باشگاه های معروفی همچون باشگاه های منچستر یونایتد، لیورپول، رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس وغیره را تولید ودر بسته بندی استاندارد، به صورت عمده به دیگر کشورهای درخواست‌کننده صادر مینماید.

جنس این پوشاک از بهترین الیاف و با استفاده از پارچه های مرغوب و درجه یک میباشد و دارای قیمت های مناسب هستند که میتواند سهم خوبی در بازارهای تجاری بین المللی کسب نماید.

بهترین روش صادرات پوشاک ورزشی مردانه و زنانه

همه میدانیم برای انجام ورزش باید از پوشاک ورزشی مناسب استفاده کنیم.

با توجه به گرایش تمامی جوامع به زیبایی پوشاک و تمایل برای تهیه پوشاک مطابق با مد روز، در طراحی و تولید تمامی محصولات تولید شده در این واحد صنعتی توجه ویژه‌ای به تغییرات صنعت مد و پوشاک جهانی گردیده است.

طراحان متخصص و مجرب این واحد، با توجه به طرح‌های موجود در پوشاک پرطرفدار از بهترین برندهای دنیا و با استفاده از خلاقیت، طرحهای نوین و زیبایی در این محصولات ایجاد نموده اند که قابل رقابت با بهترین طرح های برند های معروف میباشند که نسبت به آنها از مزیت داشتن قیمت پایین‌تر نیز برخوردارند.

این مجموعه برای صادرات پوشاک ورزشی از ایران سعی خود را انجام داده و توانسته این کار را به بهترین روش انجام دهد.

تولید کننده پوشاک ورزشی با کیفیت : جیمور ویر

Gmore wear آینده ی صنعت پوشاک

کلیه ماشین آلات و تجهیزات مربوط به طراحی، چاپ و برش و دوخت به کار گرفته شده در این واحد صنعتی، جهت تولید محصول با کیفیت ایرانی، از پیشرفته ترین انواع خود میباشند.

این واحد صنعتی دارای ظرفیت تولید مطلوب برای عرضه عمده تولیدات خود به دیگر کشورها میباشد.

تولیدی جیمور ویر توانسته ایت محصولات خود را به اکثر کشور های خارجی ارسال نماید و همچنین نمایندگانی جهت عرضه ی محصولات این مجموعه در کشور های خارجی شروع به کار کرده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *