صادرات لباس ورزشی از ایران

صادرات لباس ورزشی از تولیدی جیمور ویر

صادرات لباس ورزشی از ایران به سراسر کشورها و نقاط جهان از میان بهترین محصولات با تنوع بالا و کیفیتی بی نظیر با سریع ترین روش های ارسال کالا توسط این مجموعه تولیدی انجام میشود.

 

لباس ورزشی باکیفیت

لباس ورزشی با برندهای مطرح ویا هر نوع دوختی که مورد تقاضای سفارش دهندگان باشد توسط این مجموعه تولیدی وارد بازارهای بین المللی شده و جهت صادرات لباس ورزشی از ایران به تمامی نقاط جهان آماده ارسال میباشد.

این محصولات با متریالی عالی تولید میگردند و جهت افزایش طول عمر و ثبات رنگ و سایز، دارای برچسب های مراقبتی میباشند تا مصرف کنندگان با رعایت نکات فنی در هنگام شستشو و خشک کردن بتوانند مدت زمان بیشتری از این پوشاک استفاده کنند.

با توجه به کیفیت بالای مواد اولیه استفاده شده و دقت در انتخاب جزئیاتی از جمله زیپ ها و دکمه ها و غیره این پوشاک طرفداران بسیاری در سراسر دنیا یافته اند که این امر صادرات لباس ورزشی از ایران را افزایش داده است.

به علت بالا بودن قیمت لباس های ورزشی با برند های مطرح در سراسر دنیا، بسیاری از ورزشکاران به دنبال یافتن لباس های ورزشی با برندهای معروف و با کیفیت و دارای قیمت مناسب میباشند که این شرکت تمامی این موارد را به صورت یکجا در تولیدات خود دارا میباشد و همین امر موجب روی آوردن بسیاری از مشتریان خارجی برای تهیه و خرید این محصولات از ایران و توسط این مجموعه صنعتی شده است.

 

تولید تخصصی لباس ورزشی

مجموعه ی جیمور ویر سعی بر این دارد تا با تولید لباس ورزشی خاص نامی نو را معرفی نماید.

استفاده از تکنیک های خاص و فنی مدرن و استفاده از پارچه های تخصصی برای تولید هر یک از این پوشاک که متناسب با نوع رشته و کاربرد آنها انتخاب میشوند موجب تولید محصولاتی با کیفیت برتر شده است بطوریکه این پوشاک بسته به استفاده ای که از آنها میگردد دارای کشش و جذب رطوبت مطلوب میباشند.

جذب رطوبت در این پوشاک به نحوی است که متناسب با تحرکات هرچه بیشتر مصرف کنندگان و با بالا رفتن تعریق بدن این محصولات نیز به بهترین نحو رطوبت را به سطح پارچه منتقل میکنند و موجب تهویه هوا در مناطق پر تعریق از جمله زیر بغل و‌ غیره میشوند و به این صورت امکان خنک شدن بدن و از بین رفتن خستگی و جلوگیری از چسبندگی لباس به بدن و افزایش عملکرد ورزشی در فرد مصرف کننده را بهمراه خواهند داشت.

 

در ورزشهایی مانند یوگا که نیاز به کشش بالایی در پوشاک مختص به این رشته میباشد این محصولات انعطاف پذیری بالایی از خود نشان میدهند و فرد را برای انجام بالاترین میزان کشش در اندام ها یاری مینمایند.

صادرات لباس ورزشی از ایران با استفاده از این محصولات برای تک تک کشورهای جهان موجب معرفی و افزایش رضایتمندی از اجناس با کیفیت ایرانی در سطح دنیا خواهد شد.

 

با ما باشید : فروش عمده شلوار اسلش مردانه ارزان

 

انواع لباس ورزشی مردانه و زنانه

رنگ بندی متنوع لباس ورزشی با استفاده از روانشناسی رنگها در تولید محصولات ورزشی برای کلیه رشته ها تحت نظر متخصصان و طراحان حرفه ای این مجموعه تولیدی انجام میشود به نحوی که فرد مصرف کننده با استفاده از این پوشاک به بالاترین سطح رضایتمندی دست خواهد یافت.

رنگ بندی محصولات تولید شده در این مجموعه به صورتی است که به خوبی باعث تشویق و تحریک فرد مصرف کننده میگردند و با در نظر گرفتن منطقه‌ای  که این پوشاک در آنجا مورد استفاده قرار خواهد گرفت و با توجه به فرهنگ های منطقه ای، تولید میشوند.

هنر ترکیب رنگها در تولید لباس ورزشی، برای ایجاد هماهنگی دلپذیری میان عملکرد و احساسات فرد برای محصولات تولید شده در این مجموعه به کار برده شده است.

استفاده خلاقانه از رنگ ها در تولید لباس ورزشی در این مجموعه نتایج بسیار مطلوبی مانند افزایش صادرات لباس ورزشی از ایران را به همراه داشته است.

قابل ذکر است که تمامی رنگ های استفاده شده در این محصولات دارای ثبات بالا و ماندگاری مطلوب در مقابل شستشوهای مکرر و استفاده های متعدد میباشند.

سایز بندی استاندارد لباس ورزشی

سایز بندی استاندارد لباس ورزشی در تولیدات این مجموعه رعایت گردیده است به نحوی که تمامی مدلهای زنانه و مردانه و بچه گانه دارای سایز های متناسب با استانداردهای جهانی برای صادرات لباس ورزشی از ایران به سراسر دنیا میباشند.

One thought on “صادرات لباس ورزشی از ایران

  1. Pingback: تی شرت های ورزشی مردانه - این تی شرت ها در طرح ها و رنگ ها ی متنوع می باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *