صادرات لباس ورزشی به عراق

صادرات لباس ورزشی به عراق با تنوع بالای محصولات زنانه و مردانه و بچه گانه با قیمتهای رقابتی در این تولیدی صورت پذیرفته است.

 

انواع لباس ورزشی ارزان

لباس ورزشی تخصصی مناسب برای تمامی رشته های باشگاهی و یا محیط های عمومی توسط این مجموعه به بازارهای جهانی ارائه میگردد.

با استفاده از الیاف ضد رطوبت و تنفس پذیر برای تولید این محصولات کیفیت تولید لباس ورزشی توسط این واحد به بیشترین حد خود رسیده است.

لباسهای ورزشی تخصصی تولید شده در این مجموعه از وزن سبک و دوام بالا برخوردار میباشند و در برابر شست و شو و استفاده های مکرر دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.

این محصولات به طوری طراحی شده اند که در هنگام فعالیت بدن و در زمان تعریق رطوبت بدن را از پوست به سطح لباس منتقل میکنند و با تهویه هوا به سرعت بدن مصرف کننده را خشک و خنک نگه میدارند و بدین وسیله از خستگی زودهنگام درهنگام فعالیت و یا از چسبندگی لباس به بدن و ایجاد خارش و سوزش جلوگیری نموده و به افزایش تحرکات و عملکرد فرد کمک میکنند.

به منظور افزایش سطح کیفی محصولات تمامی مواد اولیه من جمله پارچه و الیاف مورد استفاده از نوع درجه یک و مرغوب انتخاب شده و بعد از آزمایشهای گوناگون از لحاظ مقاومت، کشش، داشتن ثبات رنگ و سایز به مرحله برش و دوخت رسیده اند.

مراحل برش و دوخت این پوشاک به وسیله دستگاههای پیشرفته و زیر نظر نیروهای مجرب این مجموعه انجام میشود.

با انجام دوخت های دولایه و تخت، برای تولید لباسهای ورزشی حرفه ای, زیبایی و کیفیت این پوشاک به بالاترین میزان خود رسیده است.

با توجه به نوع مصرف و کاربرد هریک از این لباسها، از پارچه و طراحیهای ویژه ای استفاده شده است.

 

لباس ورزشی ایرانی باکیفیت

این مجموعه برای پیشرفت در عرصه ی تولید ست لباس ورزشی توانسته تولیدات خود را به سطح بالایی از کیفیت پارچه و دوخت برساند.

این مجموعه بر اساس تحقیق در مورد جزئیات و دقت در تولید و کیفیت لباس ورزشی تاسیس گردیده و انواع لباس ورزشی تخصصی را برای صادرات لباس ورزشی به عراق و دیگر نقاط جهان آماده نموده است.

نوآوری در تولید لباس ورزشی توسط طراحان و دیگر متخصصان مجرب این مجموعه، از اهداف اصلی بوده است. در شرایطی که روند تولید محصولات ورزشی در جهان همواره در حال تغییر است، سرعت نوآوری فراتر از هر زمان دیگری است.

 

این مجموعه با سبک های مطابق با مد ودر عین حال دارای ابتکار و نوآوری اجازه میدهد تا مصرف کنندگان این پوشاک، جلوتر از زمان خود باشند.

این مجموعه صنعتی نیازهای تمامی مخاطبان خود را در هر کشوری و با هرسطح فرهنگ و تفکری، تجزیه و تحلیل نموده است و با حمایت از سلیقه و فرهنگ هر جامعه به تحکیم استراتژیهای خود که مبنی بر ارائه لباس ورزشی جدید و مدرن بوده، پرداخته است و نام خود را به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان لباس ورزشی مرغوب در منطقه و در سطح جهان ثبت نموده است وجهت صادرات لباس ورزشی به عراق و دیگر ممالک، آماده پذیرش سفارشات برای تولید محصولات فنی و مرسوم با جامعه میباشد و در مورد نیازهای هر منطقه و کشور خدمات کاملی برای پاسخگویی به این نیازها ارائه مینماید.

 

برند ایرانی : فروش عمده ست لباس ورزشی جیمور ویر

 

تولیدی لباس ورزشی مردانه و زنانه

مجموعه ی جیمور ویر یک تولیدی لباس ورزشی است که توانسته لاین های زنانه و مردانه پوشش دهد.

این مجموعه به شدت به انجام تولید با کیفیت ادامه میدهد تا اطمینان حاصل نماید که محصولات خروجی اش بهینه شده است و به شدت علاقمند به ارائه یک سرویس کامل برای موفقیت پروژه تولید و عرضه و صادرات لباس ورزشی به عراق و دیگر نقاط جهان میباشد.

طراحان حرفه ای این مجموعه خلاقیت خود را در اختیار مدیران این شرکت قرار داده تا بتوانند ایده های خود را بخوبی فاش نمایند ودر کنار یک تیم کاملا حرفه ای و موفق به تولید لباس ورزشی با طرحهای جدید و جذاب و زیبا جهت حضور در عرصه محصولات ورزشی شده اند.

 

Gmore Wear

برند اختصاصی لباس ورزشی، برای تولیدات این شرکت بوجود آمده است.

نام تجاری این مجموعه، فراتر از طرحهای ساده لباس ورزشی بوده و نام ثبت شده اختصاصی آن توسط مخاطبان در سراسر دنیا شناخته شده است.

برند قوی ارائه شده توسط این شرکت، موجبات جذب مشتریان بسیاری از سراسر دنیا و افزایش صادرات لباس ورزشی به عراق و دیگر کشورها را برای این مجموعه درپی داشته است.

برند اختصاصی این شرکت، جهت تولید و عرضه لباسهای ورزشی برای مصرف کنندگان فردی، باشگاه های ورزشی و حرفه ای، ایجاد و به ثبت رسیده است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *