۵ نکته در هنگام خرید لباس ورزشی

5نکته که باید در هنگام خرید لباس ورزشی باید رعایت کنیم

پس از شروع کار ، فکر می کنید بهترین انتخاب لباس چه می باشد؟انتخابی باشد که در حین فعالیت بدنی راحتی کامل داشته باشید، که از نکات مهم برای انتخاب لباس می باشد. اما محافظت از سلامتی شما حتی مهمتر است ، و پوشیدن لباس های مناسب تمرین می تواند به شما در رسیدن به این امر کمک کند.ما در این مقاله میخواهیم به ۵ نکته در هنگام خرید لباس ورزشی را برای شما بیان کنیم.

۱٫ با لباش ورزشی،ورزش کنید

در حالی که راحت ترین مواد همیشه مواردی هستند که مستقیماً از طبیعت مادر حاصل می شوند – ابریشم ، پشم ، پنبه و پارچه. هنگام کار کردن ، عرق کردن و فشار آوردن بدن به محدوده آن ، هیچ مشکلی در انتخاب پارچه هایی که با تکنولوژی بهبود یافته اند وجود ندارد.

پنبه آب و عرق را جذب می کند اما بعد از مدت زمان زیادی خشک می شود و امروزه پارچه ها می توانند عرق را از پوست شما دور کنند و دمای بدن شما را یکنواخت نگه داشته و به شما راحتی بیشتری می دهند.

از قطعات ورزشی ساخته شده از پارچه های طبیعی و مهندسی شده برای قطعاتی استفاده کنید که نه تنها خوب به نظر می رسد بلکه همچنین راحت می باشند .

۲٫ پارچه های فشرده سازی

هنگام کار کردن ، سوختگی در عضلات شما به دلیل اسید لاکتیک ایجاد می شود و نمی توان آن را از بین برد بنابراین باعث درد عضلات می شود.

وقتی پوشیدن پارچه های فشرده سازی را انتخاب می کنید ، با پوشاندن پوست خود با پارچه ای محکم که به جریان خون شما کمک می کند و همچنین به رگ های خونی کمک می کنید.

این بدان معنا نیست که شما باید از لباسهایی استفاده کنید که جریان خون شما را متوقف کرده و دامنه حرکات شما را محدود می کند ، بلکه لباس هایی را انتخاب کنید که به شما در رسیدن به بهترین نتایج کمک می کند.

5 نکته ای که هنگام خرید لباس ورزشی باید در نظر بگیرید

 

۳٫ پارچه های بدن برای لباس های ورزشی

بیایید برای چند ثانیه به سراغ شلوارهای بزرگ و مورد علاقه خود برگردیم و موارد زیر را تصویر کنیم:

انحام یوگا یا چند حرکت ساده  برای گلوتوس و تلاش برای تمرکز و نفس عمیق است در حالی که احساس می کنید عرق شلوارهای شما پاهای شما را آشکار می کند و باعث ناراحتی شما می شود.

لباس هایی که از جنس بدنه ساخته شده از لیکا و اسپندکس هستند که عرق بدن را در همان نقطه از بدن نگه می دارد و نه تنها عرق بدن حتی بعد از شستشوی بسیاری از مواقع ، بر خلاف لباس های نخی و کتان ، تغییر نمی کنند و شما بیشتر از هر لباس دیگر آن لباس ها را شستشو می دهید.

۴- لباس ورزشی با کیفیت بخرید

لباس ورزشی با کیفیت بالا اصلاً ارزان نیست اما اگر برنامه ریزی کنید و هوشمندانه سرمایه گذاری کنید ، دیگر نیازی به خرید ست های جدید برای هر فصلی نخواهید داشت. برای فعالیت اصلی ورزشی خود لباس بخرید و از آنجا کار کنید.

شما به شلوار نیاز خواهید داشت و بسته به فعالیتی که در آن متمرکز خواهید بود (شلوار کوتاه ، تمام قد ) ، لباس تنگ ، سینه بند ورزشی با کیفیت بالا و کفش مناسب نیز به طول خود انتخاب خواهید کرد.

با هدف خرید لباس با بهترین کیفیت ، زیرا نه تنها دوام بیشتری خواهد داشت بلکه بهترین پشتیبانی را نیز به شما ارائه می دهد. هنگامی که سرد است ، کافی است یک جلیقه گرم  را به لباس معمول بدنسازی خود اضافه کنید.

۵- خرید لباس ورزشی برای راحتی

در هر صورت ، لباس تناسب اندام باید راحت باشد: شما ساعت های زیادی را در عرق کردن می گذرانید و حرکات تکراری زیادی را انجام می دهید ، بنابراین آخرین چیزی که شما نیاز دارید کالایی است که خیلی تنگ یا خیلی سست باشد.

شما نمی خواهید هنگام دویدن ، پریدن ، انجام یورش ، زومبا یا یوگا احساس ناراحتی کنید. و بهترین چیز این است که به جای اینکه تعجب کنید که آیا می توانید نفس بکشید ، زیرا سینه بند ورزشی شما خیلی تنگ است ، روی حرکات تمرکز کنید.

در حالی که شاید برای شما مهم نباشد که در لباس تمرینی خوب به نظر برسید ، اما از اهمیت بالایی برخوردار است که از شما پشتیبانی می کند و می تواند در مقابل تمرینات شما ، چه یوگا ، پیلاتس ، تنیس یا MMA مقاومت کند.

پس  قبل از اینکه لباس ورزشی خود را انتخاب کنید ، این ۵ نکته در هنگام خرید لباس ورزشی  را در نظر بگیرید و پس از پاره شدن و از بین رفتن خاصیت انعطاف پذیری ، از تغییر آن دریغ نکنید.

5نکته که هنگام خرید لباس ورزشی باید در نظر بگیرید

منبع : https://www.3clickfitness.com/5-things-consider-buying-sportswear

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *