ساک ورزشی | Sports bag از لوازم ورزشی مورد نیاز مورد استفاده ورزشکاران است که لباس ورزشی و یا سایر اقلام مورد نیاز همراه خود را با آن حمل می کنند.

ساک ورزشی جیمور

شرکت جیمور Gmore، در تلاش برای تولید مدرن ترین ساک ورزشی طرح های زیبایی را ارائه دهد.انواع ساک های ورزشی از جنس های چرم، پلاستیکی و نایلون، پارچه از برند جیمور تولید شده اند.این ساک ورزشی ها مناسب برای همه رشته های ورزشی خصوصا رشته بدنسازی می باشد.جنس رویه و داخل ساک ها به گونه است که به هیچ عنوان دچار ترک خوردگی، پارگی و غیره نمی شوند. همچنین جنس دسته های این ساک ها مقاوم طراحی و تولید شده اند که باعث استحکام دسته های ساک می شود.

برای آشنایی هر چه بیشتر ورزشکاران محترمی که برای انجام فعالیتهای بدنی و ورزش به باشگاه ها مراجعه مینمایند باید یادآوری کنیم که کیف و ساک  ورزشی به ۴ دسته مختلف تقسیم می شود.

  • کیسه های ورزشی
  • کیف کیسه های دوفل
  • کیف رودوشی
  • کوله ورزشی

 سایز ساک های ورزشی انواع مختلف ومتفاوتی دارد. شما با توجه به برنامه ورزشی که در طول هفته انجام میدهید ولوازم و وسایلی که برای برای تمرین و ورزش بکار میبرید و مقدار وسایل ورزشی تان باید ساکی که انتخاب میکنید با گزینه های بالا هماهنگی داشته باشد.

اگر وسایل باشگاهی شما زیاد باشد باید سایز ساک ورزشی شما بزرگ باشد ولی اگر وسایلی که قرار است با خود به باشگاه ببرید کم باشد باید سایز ساک شما کوچک باشد.

در کل انتخاب سایز مناسب با میزان استفاده از فضای کیف میسر میشود.

تولیدی ساک ورزشی ارزان سعی بر این دارد که اجناس خود را در سایزبندی کامل به بازار عرضه کند.

ساک ورزشی از جمله وسایل لازم و ضروری است که مورد احتیاج هر ورزشکاری در هر زمینه ورزشی می باشد و لازم است در زمان خرید به کیفیت و نوع آن از نظر تنوع و رنگ توجه کرد.

ساک ورزشی مردانه از جمله ساکهای ورزشی می باشد که متنوع در طرحها و رنگها و در مدل های مختلف تهیه و تولید می شود و مورد توجه هر ورزشکاری است . این ساک ورزشی مناسب برای هر ورزشی که  مورد علاقه شماست تهیه و تولید می شود و هر گونه سفارش را جهت تولید بصورت عمده و کلی پذیرا می باشیم .

ساک ورزشی مردانه ارزان از جنس مناسب تهیه شده که قابلیت جذب رطوبت را دارد و با جذب رطوبت به خود از دم کردن هوای داخل کیف و ایجاد بوی نا مطبوع تا حد بسیار زیادی جلو گیری می کند  .