Instagram


Telegram


Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017


۰
تعداد مشتریان ما
۰
بازدید روزانه سایت
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

مورد اطمینان

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

کیفیت

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

بصرفه

لباس ورزشی Gmore wear | جیمور ویر

تولیدی لباس ورزشی gmorewear | جیمور ویر با سابقه ای درخشان در تولید پوشاک ورزشی, محصولات خود را به صورت عمده به اکثر نقاط جهان ارسال مینماید.

کیفیت و نظم دوخت
کیفیت پارچه
کیفیت چاپ
بسته بندی
طراحی مدرن
تنوع و پشتوانه تولید

تولید ملی _ افتخار ملی

هدف از تولید لباس ورزشی با وجود تمامی مسائلی که باعث شده بسیاری از تولید کنندگان از تولید پوشاک ورزشی سر باز زنند.

هدف این مجموعه تولید پوشاک ورزشی ما متریال عالی و کیفیت بالا همراه با قیمت رقابتی و ورود به عرضه رقابت بین المللی می باشد.

صادرات محصولات جیمور ویر Gmore wear در سال های اخیر به کشورهای عراق، عمان، ارمنستان، گرجستان، امارات، روسیه و … صادر شده است.

امیدواریم در سال پیش رو بتوانیم با همکاری تاجران زبده بیش از پیش با کلیه کشورها در قاره های مختلف ارتباط بر قرار کرده و محصولات جیمور ویر را در آن کشورها دید.


تماس با ما

تولیدی لباس ورزشی جیمور

برند Gmorewear | جیمور ویر یک برند ایرانی است که تحت لیسانس اسپانیا تولیدات خود را عرضه میکند.

تولیدی لباس ورزشی جیمور, یکی از برترین مجموعه ی های تولید پوشاک ورزشی است. مجموعه ی gmore wear با در نظر گرفتن شاخصه های مهم تولید و همچنین دقت در کیفیت محصولات خود تولیدی لباس ورزشی زنانه, تولیدی لباس ورزشی مردانه و تولیدی لباس ورزشی بچه گانه را در شهر های مختلف تاسیس کرده اس که مشتریان عزیز میتوانند با خریدی راحت تر از این مجموعه خرید عمده لباس ورزشی مردانه و خرید عمده لباس ورزشی زنانه را در این شعبات انجام دهند.
تولیدی شلوار اسلش  جیمور در اکثر شهر های ایران دایر میباشد و همچنان در حال تولید این محصولات جدیدتر هستند. خرید عمده شلوار اسلش مردانه و خرید عمده شلوار اسلش زنانه  در همه ی این تولیدی ها انجام میشود.
مجموعه ی جیمور ویر با افتخار و پشتکار زیاد توانسته محصولات لاین پرفشنال خود را به اکثر نقاط جهان ارسال کند. همچنین شما عزیزان میتوانید در اکثر کشور های اروپایی شعبات جیمور ویر بیابید.

این مجموعه تولیدی شلوار لگ ورزشی, تولیدی پوشاک ورزشی و تولیدی ساک ورزشی خود را تاسیس نموده که این تولیدی ها عرضه محصولات ورزشی در کشور را بر عهده دارند.
مجموعه ی های نایک و آیدادس از تولیدی های قدرتمند لوازم و پوشاک ورزشی هستند اما با قدم گذاشتن برند ایرانی, رقابتی تازه آغاز شد.
بهترین قیمت خرید عمده شلوار اسلش مردانه و قیمت خرید شلوار لگ مردانه را میتوانید از در تولیدی پوشاک ورزشی جیمور بیابید.
حضور این برند ایرانی در عرصه ی تولید پوشاک ورزشی, پیشرفت و تحول عظیمی را در بازار پوشاک ایران بوجود آورد.